074-769-14-14

חפש
קליק היט - ייבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים

מאמרים:

פינת רופא לגני ילדים

פינת רופא לגני ילדים

על בניית פינת רופא לגני ילדים


פינת רופא לגני ילדים מאפשרת מרחב משחק החשובה לעולם הדמיון של הילדים. במהלך משחקי התפקידים עולמם של הילדים מועשר ומתפתח במהלך האינטראקציות בפינה. באופן כללי במשחקי ילדים בהם הם נכנסים לדמויות שונות, הדמיון מאפשר מימוש של פנטזיות ופורקן רגשי. במהלך המשחק הילד יכול להשתמש בתפקיד, על מנת להתגבר על פחדים ולהתמודד עם הקונפליקטים מחוויות היומיום, תוך שהוא נשאר בתחושת שליטה על המצב. כך שגם בחיים האמתיים, פחד מפני ביקור במרפאה ובדיקות רפואיות יכולים להיות מעובדים באופן טוב בעת המשחק.

התפתחות רגשית


במהלך משחקי תפקידים ובעזרת הדמיון, הילד לומד לעדן את רגשותיו ולהבין שלא תמיד רגשותיו זהים לרגשותיהם של חבריו למשחק. על פי התגובות של החברים האחרים במשחק, הוא לומד להבין שיש תגובות רגשיות שונות לאותם מצבים. חשוב להבין שלמשחקים כמו, פינת רופא לגני ילדים יש תפקיד לא רק לשם ההנאה, אלא גם ככלי להתפתחות רגשית ודרך יעילה לילדים להתגבר על חרדות ופחדים. מבחינה חברתית, ההתפתחות המוטורית בגיל הגן, מלווה בהתפתחות רגשית וסוציאלית והמשחק הוא מעין סדנא חברתית של הילד, בו הוא יכול להפנים את הנורמות חברתיות ולשפר את כישוריו החברתיים.

אינטראקציות חברתיות


משחקי התפקידים יכולים להביא לשיפור גם ברמת האינטראקציה החברתית של הילדים המשתתפים במשחק. משחקי "כאילו", כגון אלו המתרחשים, בתוך פינת רופא לגני ילדים דורשים מהילד שינוי בפרספקטיבה של דמותו והזדהות עם דמויות חדשות שהוא פוגש. המשחק משפר את היכולת לנהל דיאלוג וניתן באמצעותם, לפתח את יכולות השיח ואת היכולות החברתיות. במשחק פינת רופא לגני ילדים הם עסוקים במעין הצגה, כאשר יש לכל ילד תפקיד מסוים של רופא או מטופל וכדומה. המשחקים מבוססים על חוויות יומיומיות מחיי הילד, אך מפעילים גם את הדמיון ומבטאים את הדרמה הפנימית של כל ילד. 

פינת רופא לגני ילדים ממשווק איכותי


אם אתם רוצים לרכוש פינת רופא לגני ילדים או מתקני משחק אחרים לגן, הגעתם למקום הנכון. חברת קליק היט מייבאת מגוון של מוצרים וציוד לגני ילדים מהרמה הגבוהה ביותר. בבחירת המוצרים חברת קליק היט מתייעצת עם אנשי מקצוע מתחום התפתחות הילד וכל המוצרים, הינם בהתאם לתקני הבטיחות הנדרשים. צרו קשר כאן באתר או בטלפון לקבלת ייעוץ פרטני במידת הצורך.

להתרשמות ממגוון פינות הרופא שלנו לחצו על הלינק
 

חברת קליק היט בע"מ נוסדה בשנת 2006 ע"י רן ויטקובסקי אשר לו ניסיון של מעל 28 שנה בתחום.
שירות ואמינות זו דרכה של החברה מאז נוסדה ולראיה לקוחותיה המרוצים לאורך זמן. מוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים.
החברה מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן.
חברת "קליק היט" מייבאת ומשווקת משחקים דידקטיים, ציוד לג'ימבורי, משחקי הרכבה, ציוד ספורט, ציוד חצר, חומרי עבודה ועוד.

נשמח לשרתכם
צוות קליק היט


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, 
חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות
חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם:

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד | 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם: