074-769-14-14

חפש
קליק היט - ייבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים

מאמרים:

פינת ספר לגני ילדים

פינת ספר לגני ילדים

על פינת ספר לגני ילדים


פינת ספר לגני ילדים יכולה לספק את הגירוי החשוב בין הילד לבין הספרים. בהקשר זה יש חשיבות לאופן בו הפינה מעוצבת ומסודרת, על מנת שילדי הגן ירצו להיכנס לפינה ולדפדף בספרים. מכיוון שרוב הילדים נמשכים בטבעיות לעולם הספרים והאגדות, כדאי ליצור עבורם את התנאים המתאימים והמעודדים, על מנת להפוך אותם לאוהבי ספרים לכל החיים. פינת ספר לגני ילדים שמעוצבת יפה ויש בה מגוון של ספרים שונים המתאימים לגילאי הילדים, תאפשר לכל ילד התנסות ממשית עם הספרים בזמן שיתאים לו. חשוב להחזיק בפינה מגוון של ספרים המיועדים גם לגילאים מעט נמוכים יותר ולגילאים בוגרים יותר, על מנת לאפשר את הבחירה והחיבור הטבעי של כל ילד בשלב ההתחלתי.

בובות והצגות


בעיצוב פינת ספר לגני ילדים יש מקום להכניס אמצעי המחשה שונים, שיכולים להעשיר את חווית הקריאה והסיפור. השימוש בבובות שונות לייצוג הדמויות בסיפורים, יכול לרתק את הילדים ולגרום להם לחיות את הסיפור. דרך נוספת לעודד את ילדי הגן להיכנס לעולם הספר, הוא בעבודה משותפת, על המחזת היצירות השונות. בהמחזה חשוב שלא להיצמד לסיפור, אלא לפתח את הדמויות ולהכליל דמויות חדשות, בהתאם לכמות הילדים המשתתפים בפעילות. הצגה של הילדים לספר שהם מכירים, במקרים רבים יוצר שיח נוסף, כאשר הם מספרים למשפחתם על הסיפור וההצגה. דבר זה מאפשר גם הכנסה של המשפחה לעולם הספרים של הילדים, באופן שיתופי ומהנה.

בניית הספרייה


בבניית פינת ספר לגני ילדים ניתן להיעזר בתרומות של משפחות ילדי הגן. דבר זה מעודד שיח מול הילדים, לגבי החשיבות של השיתוף של החברים בדברים משלהם. כדאי לבצע תחלופה בפינה, מעת לעת, על מנת שלא יאבדו עניין בפינה. ניתן גם לאפשר השאלה הביתה של ספר אהוב למספר ימים ובכך לעודד את שיתוף ההורים בספרים האהובים על הילד. 

פינת ספר לגני ילדים ממשווק איכותי


אם אתם מתעניינים ברכישת פינת ספר לגני ילדים הגעתם לאתר הנכון. חברת קליק היט מייבאת ציוד לפינות משחק עבור גני ילדים. חברת קליק היט מתמחת בתחום משחקים ומתקנים לילדים ומבטיחה ייעוץ פרטני ושירות אישי לכל לקוח. מוצרי החברה נבחרים באמצעות מומחים להתפתחות הילד. מוצרי החברה הינם מיצרנים מוכרים ומחומרים איכותיים, על מנת שיהיו עמידים בשימוש האינטנסיבי בגני ילדים.
 

להתרשמות ממגוון פינות ספר לגבי ילדים לחצו כאן 
 

נשמח לשרתכם
צוות קליק היט

 

חברת קליק היט בע"מ נוסדה בשנת 2006 ע"י רן ויטקובסקי אשר לו ניסיון של מעל 28 שנה בתחום.

שירות ואמינות זו דרכה של החברה מאז נוסדה ולראיה לקוחותיה המרוצים לאורך זמן. מוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים.

החברה מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן.

חברת "קליק היט" מייבאת ומשווקת משחקים דידקטיים, ציוד לג'ימבורי, משחקי הרכבה, ציוד ספורט, ציוד חצר, חומרי עבודה ועוד.

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, 
חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות
חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם:

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד | 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם: