074-769-14-14

חפש
קליק היט - ייבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים

מאמרים:

פינות בובה

ניתן לראות כי בשנים האחרונות פינות בובה הפכו להיות מבוקשות במיוחד בקרב גני ילדים רבים. פינות בובה הינן למעשה פינות יצירה אשר עוזרות לילדי הגן לפתח מיומנויות שונות, לצד כמובן הנאה מהמשחק עצמו. יותר מכך, פינות בובה מהוות פתרון נהדר לכל גן בישראל אשר שואף להעניק לילדי הגן את הטוב ביותר. קליק היט הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בשיווק וייבוא של מוצרים שונים ומגוונים בתחום ציוד לגני ילדים, מתקני חצר, חומרי יצירה, ציוד ספורט מתקדם, משחקים דידקטיים ועוד. כמו כן, החברה גאה לספק את כל מוצריה לחנויות רבות ברחבי הארץ אשר מתמחות בשיווק ציוד לגני ילדים. בנוסף, החברה מתמחה בבנייה והקמה של פינות בובה, פינות ישיבה לילדים, פינות רופא בגני ילדים, פינות תוכן לגני ילדים ועוד. 

פינות ישיבה לילדים

פינות ישיבה לילדים הן הפתרון המושלם לבילוי אידאלי ומהנה של ילדי הגן. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של פינות ישיבה שונות אשר מתאימות לגילאי הגן, ומאפשרות משחקים שונים, מהנים ומפתחים כאחד. 

פינות רופא בגני ילדים

קליק היט הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בשיווק וייבוא של מוצרים שונים ומגוונים בתחום ציוד לגני ילדים, מתקני חצר, חומרי יצירה, ציוד ספורט מתקדם, משחקים דידקטיים ועוד. כמו כן, החברה גאה לספק את כל מוצריה לחנויות רבות ברחבי הארץ אשר מתמחות בשיווק ציוד לגני ילדים. בנוסף, החברה מתמחה בהקמה של פינות רופא בגני ילדים. 

פינות תוכן לגני ילדים

כאשר אתם רוכשים פינות תוכן לגני ילדים יש לוודא בראש ובראשונה כי מדובר בפינות נוחות, בטוחות, ואיכותיות אשר מותאמות לשימוש בקרב ילדים בגילאי הגן. פינות מסוג זה, חייבות להיות מגוונות, עשירות וצבעוניות על מנת למשוך את תשומת הלב של הילדים ואת הסקרנות שלהם, ובכך לעודד אותם לשחק, לפתח סקרנות, דמיון ויצירתיות. באמצעות פינות אלו, ילדים יכולים לחקור חומרים מסוגים שונים, משחקים שונים, לחוות מרקמים שונים, ובכך לפתח באופן משמעותי את היכולות המוטוריות שלהם. כמו כן, חשוב להעניק לילדים חומרי יצירה שונים, כך יוכלו להתנסות בטכניקות שונות אשר מתאימות לגילם. קליק היט מתמחים זה שנים בשייוק של ציוד לגני ילדים איכותי, בטיחותי ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות. 

לצפייה במגוון מוצרי פינות הבובה שאנו מציעים לחצו על הלינק
 
 

חברת קליק היט בע"מ נוסדה בשנת 2006 ע"י רן ויטקובסקי אשר לו ניסיון של מעל 28 שנה בתחום.
שירות ואמינות זו דרכה של החברה מאז נוסדה ולראיה לקוחותיה המרוצים לאורך זמן. מוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים.
החברה מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן.
חברת "קליק היט" מייבאת ומשווקת משחקים דידקטיים, ציוד לג'ימבורי, משחקי הרכבה, ציוד ספורט, ציוד חצר, חומרי עבודה ועוד.

נשמח לשרתכם
צוות קליק היט


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, 
חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות
חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם:

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד | 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם: