074-769-14-14

חפש
קליק היט - ייבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים

מאמרים:

נדנדות לגני ילדים

נדנדות לגני ילדים

לא פעם הילדים שאלו לגביי אביזרים בחצר האחורית והתעניינו בכל מיני משחקים שיהיו להם, בין אם מדובר על מכוניות צעצוע, משחקי טיפוס, חבלים וגם הזכירו נדנדות לגני ילדים. הרבה ילדים שובבים אוהבים את כל האקשן, בין אם לרכב, לזחול, להתנדנד, לקפוץ או אפילו לרקוד. הרבה הורים וביניהם אמהות העלו את הרעיון לרכזות ולגננות שידאגו לעשות נדנדות לגני ילדים, בכך שתהיה להם תעסוקה ולא יצטרכו לרבוץ ולחפש מה לעשות, בסופו של דבר המטרה הינה לדאוג לרווחת הילדים ולכך שלא ישתעממו בסופו של דבר. הרבה ילדים גם אוהבים להיות בחברת חבריהם ולהנות ממה שמציעים להם מסביב, לאכול ביחד, לשתות ולשחק, שהרי יש להם תעסוקה ופעילות מסוימת. לא פעם ולא פעמיים העלו גם את הנושא שצריך לעשות צעצועים נוספים לילדים שיעשירו אותם ולא רק יתנו להם להשתולל, לקפוץ ולרכב או להתנדנד על נדנדה. 

נדנדת פיל


כחלק מהחידושים שתמיד מחפשים, גם נדנדת פיל הינו החידוש החדש והמעוצב לילדים שנותן להורים אויר לנשימה, נמצאים ליד המתקן החדש כל הילדודס ורוצים לנסותו בכל זמן נתון. נדנדת פיל נועדה גם לשעשע, גם לשמור על הבטיחות היות ומאובזרת מבחינת תקני בטיחות וגם להסב לילדים אושר ושמחה, שירצו לשחק עוד ועוד מבלי להרפות מהמתקן החדש. כל פעם ממציאים משהו חדש על מנת לאתגר, לרתק ולהקסים את הילדים החמודים ולכן נדנדות לגני ילדים מגוונות בין גן לגן בשביל ליצור את השילוב המיוחד. 
 

נדנדת צב


עוד חידוש אחד נוסף שיצא ששמים אותו בגני ילדים או פארקים גדולים מבין כל נדנדות לגני ילדים  היא נדנדת צב, מדובר על חידוש בארץ מבין כל הנדנדות שמרכיבים, התחלנו בפרויקט של חיות בכדי שהילדים יתלהבו, ישמחו ולא יראו דברים שגרתיים ומשעממים אלא יותר מרתקים ומלהיבים ולכן נדנדת עם כמה שהיא קצת יותר מאסיבית וגדולה ומתאימה לילדים בגילאים בוגרים יותר, היא מחזיקה בטיחותית את הילד בצורה תקנית וגם נותנת להורה ראש שקט שלא יקרה לו שום דבר והוא לא יפול. לאחרונה קיימות הרבה נדנדות לגני ילדים מכל מיני סגנונות כאשר אצלנו תוכלו לבחור מה שתרצו מתוך המגוון. אנא צרו איתנו קשר עוד היום ותבחרו את החלום הבא לילד שלכם. 

להתרשמות ממגוון הנדנדות שלנו לחצו כאן 
 
 

נשמח לשרתכם
צוות קליק היט

 

חברת קליק היט בע"מ נוסדה בשנת 2006 ע"י רן ויטקובסקי אשר לו ניסיון של מעל 28 שנה בתחום.

שירות ואמינות זו דרכה של החברה מאז נוסדה ולראיה לקוחותיה המרוצים לאורך זמן. מוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים.

החברה מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן.

חברת "קליק היט" מייבאת ומשווקת משחקים דידקטיים, ציוד לג'ימבורי, משחקי הרכבה, ציוד ספורט, ציוד חצר, חומרי עבודה ועוד.

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, 
חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות
חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם:

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד | 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם: