074-769-14-14

חפש
קליק היט - ייבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים

מאמרים:

ספסלים לגני ילדים

משחקי ספורט לגני ילדים

על החשיבות של משחקי ספורט לגני ילדים


משחקי ספורט לגני ילדים הם פעילות מומלצת במיוחד כבר מגיל צעיר. מחקרים רבים בתחום הבריאות מעידים על כך, שככל שאנשים נעים ופעילים יותר כבר מגיל צעיר, כך הם בריאים יותר, סובלים מפחות מחלות ותוחלת החיים הכללית שלהם עולה. מומחים להתפתחות ילד, מציינים את החשיבות של הטמעת הרגלי התנועה, כבר בשנים הראשונות של החיים. לכן משחקי ספורט לגני ילדים כה חשובים. בנוסף הם תורמים לכך, שלסביבת הגן יהיה פוטנציאל לעידוד ההתנסות, ליצור אינטראקציות וללמוד ולהתפתח. 

התפתחות פיזית ומוחית


כשמדובר על משחקי ספורט לגני ילדים חשוב להבין, שתנועה היא חיונית לא רק להתפתחות הפיזית אלא גם להתפתחות של אזורים התפתחותיים במוח המקנים הרגלים. ערכת טיפוס וגלישה לדוגמא, מאפשרת בצורה בטוחה לילדים, תנועה אופטימלית במרחב יחסית קטן. ערכת טיפוס וגלישה יוצרת סביבת משחק, החיונית לתנועת הגוף בחלל הפתוח ותנועות של השרירים, במה שניתן לכנות תנועה בהנאה ובגבולות. גם סולם קפיצה הינה בחירה מצוינת לגני ילדים, בגלל העבודה שהיא מאפשרת, על מערכת שיווי המשקל. בנוסף המשחק עם סולם קפיצה מספק אפשרות לתנועה בחלל, תנועה בהנאה הדורשת איזון בתנועת הגפיים.

משחק משוחרר


חשוב להבין שעבור ילדים במקרים רבים אין צורך בצעצועים מורכבים במיוחד, על מנת ליצור עניין, חיבור והנאה עם חבריהם. צעצועים בסיסיים כגון צמיגים מפלסטיק, יכולים לספק להם עולם ומלואו לחוויית המשחק החופשי, שכה חשובה להתפתחות של הילדים בגילאים אלו. פינות פתוחות בתוך הגן ובחצר, הכוללים מגוון של משחקים בסיסים כמו צמיגים מפלסטיק ,יכולים לפתח כיוונים רבים ליצירת הזדמנויות למשחק חופשי ומפתח בין הילדים. השימוש בגירויים מעשירים של משחקי ספורט לגני ילדים מפתח את כישורי הילדים, מקדמת את יכולתם לוויסות עצמי ועוזרת להם ללמוד, על קיומם של גבולות במרחב ובמשחק.

משחקי ספורט לגני ילדים ממשווק איכותי


אם אתם מתעניינים בתחום של משחקי ספורט לגני ילדים אתם באתר הנכון. חברת קליק היט מייבאת ציוד ומוצרים איכותיים עבור גני ילדים. חברת קליק היט מתמחת בתחום  זה ומבטיחה שירות אישי וייעוץ פרטני לכל לקוח. מוצרי החברה נבחרים באמצעות אנשי מקצוע מנוסים, המתמחים בתחום התפתחות הילד ובטיחות במשחק. . כל מוצרי החברה הינם מחומרים איכותיים במיוחד, על מנת שיהיו עמידים לאורך הזמן, גם  עם השימוש האינטנסיבי האופייני לגני ילדים.

לפרטים על מגוון משחקי הספורט לגנים לחצו
 

חברת קליק היט בע"מ נוסדה בשנת 2006 ע"י רן ויטקובסקי אשר לו ניסיון של מעל 28 שנה בתחום.
שירות ואמינות זו דרכה של החברה מאז נוסדה ולראיה לקוחותיה המרוצים לאורך זמן. מוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים.
החברה מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן.
חברת "קליק היט" מייבאת ומשווקת משחקים דידקטיים, ציוד לג'ימבורי, משחקי הרכבה, ציוד ספורט, ציוד חצר, חומרי עבודה ועוד.

נשמח לשרתכם
צוות קליק היט


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, 
חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות
חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם:

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד | 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם: