074-769-14-14

חפש
קליק היט - ייבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים

מאמרים:

מגלשה לגני ילדים

מגלשה לגני ילדים

על מגלשה לגני ילדים


ניתן למצוא מגלשה לגני ילדים בחצר הגן כבר שנים רבות. באופן כללי מגלשות הן מהאטרקציות המרכזיות בגנים הציבוריים ובפארקים שנים ארוכות. המגלשה הינה מתקן מהנה המעודד יצירת יחסי גומלין וזרימה חברתית בגן. כאשר אתם בוחרים מגלשה לגני ילדים עליכם לתת דגש לנושא הבטיחות ולמיקום בו המגלשה תהיה. מבחינת הבטיחות חשוב להתאים את המגלשה בהתאם לגילאי הילדים בגן.

עיצוב בטוח


חשוב לבחור מגלשות מחברה איכותית, על מנת לקבל מגלשה לגני ילדים עמידה לחום, קור ומים. הדבר חשוב במיוחד, כאשר ממקמים אותה בגינה, על מנת למנוע בלאי מהיר שלה. חשוב לשים לב לצורה ולעומק בעיצוב המגלשה, מכיוון שצורת המגלשה ועומקה יכולים למנוע נפילה של הילדים בזמן הגלישה. קטע היציאה כמובן שצריך שיהיה נמוך יותר. נפילה של ילדים ממגלשות, הינו נושא שחשוב לשים לב אליו ולוודא את ההתאמה, של דגם המגלשה לגילאי הילדים שיעשו בו שימוש בגן.

זוויות ומיקום


על מנת שמהירות הגלישה תקטן לקראת סוף קטע היציאה מהמגלשה, חשוב שהזווית המרבית של מגלשה לגני ילדים בקו האופקי תהיה 37 מעלות. משטח הגלישה עדיף שיהיה אופקי או בשיפוע של עד 5 מעלות לכיוון היציאה, על מנת שלא יצטברו להם מים בקצה המגלשה, כשהיא ממוקמת בחוץ. בתחילת המגלשה, יש לוודא שמשטח אופקי, על מנת לאפשר לילדים לשבת באופן יציב לפני הגלישה במגלשה. כדאי מראש לשים לב לגודל של המגלשה והתאמתו למיקום המיועד בשטח הגן. יש לבחור מקום יציב ובטוח ועל משטח רך, כמו אדמה רכה או חול. מומלץ לרכוש את המגלשות דרך יבואן מוכר מכיוון שהם יהיו זולות יותר וברמת בטיחות גבוהה.

מגלשה לגני ילדים ממשווק איכותי


אם אתם מחפשים מגלשה לגני ילדים או בריכת כדורים, הגעתם למשווק הנכון, כאן באתר של קליק היט. החברה מייבאת מגוון של מוצרים איכותיים  לגני ילדים, כולל מתקני חצר כגון מגלשות, רהיטים, ציוד ספורט, ציוד ג'ימבורי, מוצרי עץ חומרי יצירה, משחקים דידקטיים ומשחקים טיפוליים. חברת קליק היט מתמחת בתחומה ומבטיחה שירות אישי וייעוץ פרטני לכל לקוח. מוצרי החברה נבחרים בשיתוף של אנשי מקצוע, המתמחים בתחום של משחקים לגני ילדים. כל מוצרי החברה הינם מיצרנים איכותיים ומחומרים אמינים, על מנת שיהיו עמידים, גם לשימוש האינטנסיבי האופייני לגני הילדים לאורך תקופה ממושכת.
 

חברת קליק היט בע"מ נוסדה בשנת 2006 ע"י רן ויטקובסקי אשר לו ניסיון של מעל 28 שנה בתחום.
שירות ואמינות זו דרכה של החברה מאז נוסדה ולראיה לקוחותיה המרוצים לאורך זמן. מוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים.
החברה מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן.
חברת "קליק היט" מייבאת ומשווקת משחקים דידקטיים, ציוד לג'ימבורי, משחקי הרכבה, ציוד ספורט, ציוד חצר, חומרי עבודה ועוד.

נשמח לשרתכם
צוות קליק היט


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, 
חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות
חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם:

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד | 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם: