074-769-14-14

חפש
קליק היט - ייבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים

מאמרים:

חומרי יצירה

ילדים נהנים מאוד לגלות עולמות חדשים באמצעות חומרי יצירה. חומרי יצירה עוזרים לילדים להתפתח, מעניקים בטחון על ידי היכולת ליצור וכמובן גורמים הנאה. יצירה באמצעות חומרי יצירה מגוונים, בנוסף לליווי מקצועי, יוצרים תהליך למידה, התפתחות וגילוי היכולות של הילד. יש לאפשר לילד להביא לידי ביטוי את דמיונו המפותח, לסמוך עליו ועל התושיה שלו תוך כדי עבודה עם חומרי יצירה שונים. זהו תהליך התפתחות מן הנפלאים ביותר שילד יכול לחוות תוך גילוי עצמי וגילוי היכולות שלו. בנוסף, בעבודת יצירה הילד לומד להשתמש בידיו ובחושיו על מנת ליצור דבר מה וגם להכיר מרקמים וחומרים שונים. אין ספק שעבודות יצירה הן מבורכות ומועילות להתפתחותו של כל ילד.

חומרי יצירה לגן ילדים מעניקים מגוון אפשרויות התפתחותיות ושעות נפלאות של יצירה משותפת שבסוף גם מגיעה לביתו ולמשפחתו של הילד. חומרי יצירה לגן ילדים בונים את עולם הדמיון של הילד, מפתחים את חוש המישוש שלו, זוהי דרכם של ילדים ללמוד אודות היכולות שלהם. משחקי יצירה חשובים מאוד גם בשל היותם משחקים חברתיים עונים על מגוון צרכיו של הילד ומספקים הזדמנויות נהדרות ללמידה אין סופית.

חברת קליק היט בע"מ הינה חברה העוסקת בייבוא ושיווק חומרי יצירה לגני ילדים, מוצרים בתחום ציוד לגני ילדים, חישוקים לגן ילדים, מתקני חצר, ציוד ספורט ומשחקים דידקטיים. חברת קליק היט אשר הוקמה בשנת 2006, מספקת את מוצריה לחנויות המתמחות בשיווק ציוד לגני ילדים. לחברה יש נסיון של מעל 28 שנה בתחום. שירות ואמינות זו דרכה של החברה מאז נוסדה ולראיה לקוחותיה המרוצים לאורך זמן. מוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים. חברת קליק היט בע"מ מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן. חומרי יצירה לגני ילדים הם רבים ומגוונים ויש היצע ענק לכל צורך ויעוד. בנוסף לציוד, מתקנים ומשחקים, חברת קליק היט בע"מ משווקת גם חישוקים לגן ילדים. בעזרת חישוקים שבאים בגדלים שונים וגם בסטים, ניתן לשחק במגוון משחקי ספורט וכייף. לסיכום, חברת קליק היט בע"מ היא חברה מובילה בתחומה, עם נסיון רב שנים שיש לה את הכלים המקצועיים לתת מענה ושרות מקצועי ואישי העונה על כל צורך.
 
 

חברת קליק היט בע"מ נוסדה בשנת 2006 ע"י רן ויטקובסקי אשר לו ניסיון של מעל 28 שנה בתחום.
שירות ואמינות זו דרכה של החברה מאז נוסדה ולראיה לקוחותיה המרוצים לאורך זמן. מוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים.
החברה מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן.
חברת "קליק היט" מייבאת ומשווקת משחקים דידקטיים, ציוד לג'ימבורי, משחקי הרכבה, ציוד ספורט, ציוד חצר, חומרי עבודה ועוד.

נשמח לשרתכם
צוות קליק היט


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, 
חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות
חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם:

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד | 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם: