074-769-14-14

חפש
קליק היט - ייבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים

מאמרים:

הרכבת וופל

ניתן למצוא כיום בגנים רבים היצע רחב ועשיר של משחקים שונים. אך ניתן לראות כי הרכבת וופל הפך למשחק פופולרי ואהוב במיוחד. מדובר במשחק בטיחותי ונוח לילדים, דמוי גומי, רך, ובעל צורה מוכרת. הרכבת וופל נעשה על ידי הרכבת חלקים אשר מגיעים כמו בלוקים קטנים ובטוחים למשחק. בעזרת הרכבת וופל הילדים יכולים ליצור בניינים, מבנים, ועוד. מדובר על משחק אהוב במיוחד, בטיחותי ומפתח כאחד. קליק היט הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בשיווק וייבוא של מוצרים שונים ומגוונים בתחום ציוד לגני ילדים, מתקני חצר, חומרי יצירה, ציוד ספורט מתקדם, משחקים דידקטיים ועוד. כמו כן, החברה גאה לספק את כל מוצריה לחנויות רבות ברחבי הארץ אשר מתמחות בשיווק ציוד לגני ילדים. בנוסף, החברה מציעה מגוון מוצרים כגון הרכבת וופל, הרכבות וקוביות, הרכבת וופל לגני ילדים, הרכבת כוכבים לגני ילדים, ועוד. 

הרכבות וקוביות

הרכבות וקוביות הינן פעולות הכרחיות, מלמדות, מפתחות ומהנות עבור ילדי הגן. משחקים מסוג זה הינם לא רק מהנים עבור הילדים, אלא מאפשרים להם לפתח חשיבה עצמאית, לשתף פעולה עם חברי הגן, להנות מחוויה חושית, ועוד. מדובר על סוגים שונים של משחקים אשר כולם בעל מטרה דומה: לפתח מחשבה ויכולות קוגניטיביות, לצד הנאה וכיף מהמשחק עצמו.

הרכבת וופל לגני ילדים

הרכבת וופל לגני ילדים חייבת להתבצע אך ורק על ידי חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ויכולה להבטיח הן השירות הטוב ביותר והן את התוצאה האפקטיבית והטובה ביותר. ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר גנים ברחבי ישראל בוחרים בהרכת וופל, זאת על מנת להעניק לילדים בגן את הטוב ביותר, ולהבטיח כי לצד ההנאה, גם יתפתחו. קליק היט מתמחים זה שנים בהרכבת וופל במגוון רחב של גני ילדים, לצד מתקני חצר, ציוד ספורט, ועוד. 

הרכבת כוכבים לגני ילדים

קליק היט הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בשיווק וייבוא של מוצרים שונים ומגוונים בתחום ציוד לגני ילדים, מתקני חצר, חומרי יצירה, ציוד ספורט מתקדם, משחקים דידקטיים ועוד. כמו כן, החברה גאה לספק את כל מוצריה לחנויות רבות ברחבי הארץ אשר מתמחות בשיווק ציוד לגני ילדים. בנוסף, החברה מציעה הרכבת כוכבים לגני ילדים, וגאה להעניק שירותים שונים ברמה המקצועית והגבוהה ביותר, ללא פשרות. 
 
 

חברת קליק היט בע"מ נוסדה בשנת 2006 ע"י רן ויטקובסקי אשר לו ניסיון של מעל 28 שנה בתחום.
שירות ואמינות זו דרכה של החברה מאז נוסדה ולראיה לקוחותיה המרוצים לאורך זמן. מוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים.
החברה מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן.
חברת "קליק היט" מייבאת ומשווקת משחקים דידקטיים, ציוד לג'ימבורי, משחקי הרכבה, ציוד ספורט, ציוד חצר, חומרי עבודה ועוד.

נשמח לשרתכם
צוות קליק היט


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, 
חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות
חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם:

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד | 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם: