074-769-14-14

חפש
קליק היט - ייבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים
גימבורי

גימבורי

אין ילדים שלא אוהבים גימבורי

וזה לא משנה מה גיל הילדים, החל מגיל חצי שנה בערך ועד גיל עשר לפחות הילדים נהנים לשחק בתוך גימבורי. ואכן מדובר בהנאה גדולה עבור ילדים, שלא פעם המבוגרים אף מקנאים בהם על היכולת והאפשרות לפרוק אנרגיות ומתחים, להשתולל, לטפס לזחול ולקפוץ. לאחרונה, גני ילדים החלו לרכוש ג'ימבורי לגני ילדים. מדובר על גימבורי ברמת בטיחות הכי גבוהה, בסטנדרטים גבוהים, צבעוני וכייפי. חברת קליק היט בע"מ אשר משווקת ג'ימבורי לגני ילדים מקפידה קודם כל על רמת בטיחות. המוצרים שהחברה מייבאת ומשווקת, המתקנים השונים, הציוד והמשחקים השונים נבחרו בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע מובילים בתחום גני הילדים.

חברת קליק היט בע"מ הינה חברה העוסקת בייבוא ושיווק מוצרים בתחום ציוד לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר, ציוד ספורט ומשחקים דידקטיים. חברת קליק היט אשר הוקמה בשנת 2006, מספקת את מוצריה לחנויות המתמחות בשיווק ציוד לגני ילדים. לחברה יש נסיון של מעל 28 שנים בתחום והיא מעניקה שרות אדיב ומקצועי, יחס אישי לכל לקוח וגם אמינות. המוצרים שחברת קליק היט משווקת הם באיכות ללא תחרות וזאת על מנת שהשימוש בהם יהיה לאורך זמן. החברה מייבאת ומשווקת מגוון רחב של ציוד היקפי עבור כל סוגי גימבורי. הציוד כולל מוצרים שמעודדים ילדים בפיתוח יכולות מוטוריות שונות, גם מוטוריקה עדינה וגם מוטוריקה גסה. אנשי מקצוע יודעים כי למשחקים יש השפעה משמעותית על היכולות השונות של הילדים כגון יכולות חברתיות, קוגניטיביות וגם רגשיות.

משחק הברגות לגני ילדים נועד כדי לעזור לילדים להתפתח בתחום מוטוריקה עדינה. במשחק זה על הילד לבצע התאמה בין הצורות השונות והצבעים השונים למקומם באמצעות הברגת חלק. משחק הברגות לגני ילדים הוא משחק הכרחי להתפתחות הילדים בכל גן. משחק הוא צורך אנושי של כל תינוק וכל ילד בכל חברה. כך גם משחקי ספורט לגני ילדים. כל גננת וכל גנן יודעים מה חשיבותם של משחקי ספורט לגני ילדים בגן שלהם. משחקי ספורט מפתחים בטחון עצמי, יוצרים אינטראקציה עם ילידם נוספים, מחזקים יכולות מוטוריות ועוד. אי אפשר להפריז בחשיבות הבטיחות כשמדובר על מתקנים ומשחקים שונים בגני ילדים, לכן קליק היט מקפידה הקפדה יתרה על בטיחות מוצריה.

למגוון מוצרי הג'ימבורי שלנו לחצו על הלינק

מאמרים:

 

נשמח לשרתכם
צוות קליק היט

 

חברת קליק היט בע"מ נוסדה בשנת 2006 ע"י רן ויטקובסקי אשר לו ניסיון של מעל 28 שנה בתחום.

שירות ואמינות זו דרכה של החברה מאז נוסדה ולראיה לקוחותיה המרוצים לאורך זמן. מוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים.

החברה מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן.

חברת "קליק היט" מייבאת ומשווקת משחקים דידקטיים, ציוד לג'ימבורי, משחקי הרכבה, ציוד ספורט, ציוד חצר, חומרי עבודה ועוד.

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, 
חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות
חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם:

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד | 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם: