074-769-14-14

חפש
קליק היט - ייבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים

מאמרים:

בית לחצר

ילדים הם הדבר היקר ביותר לנו כהורים וגם כגננות בגני ילידם. מאוד מהנה לראות את הילדים משחקים ומשתוללים במקום בטוח ובמתקנים בטוחים. בית לחצר לילדים הוא מתקן נפלא שמגיע בדגמים שונים ובצורות שונות. ישנו בית לחצר בצורת פעמון, בית לחצר שהוא בית כפרי או דומה לבקתת עץ, ישנו בית לחצר בצורת קוטג' או בית פיקניק. כל הבתים מגיעים בצבעים שונים והם מן הדברים האהובים על הילדים, ומאפשרים להם הרבה מאוד הנאה במשחקים עם ילדים נוספים או עם בני משפחה. המשחקים בתוך וסביב הבית יכולים להעסיק את הילדים שעות רבות ואם מנסים לעקוב אחר הפעילות של הילדים בתוך הבית ניתן להבחין בדמיונם המפותח, אחר היצירתיות שלהם וזאת בדיוק המטרה. הילדים מקבלים אמצעי או כלי לשחק בו והם כבר יודעים להמציא ולבנות את הסיפור סביבו. חברת קליק היט בע"מ משווקת בית לחצר לגן ילדים, מתקני חצר לגן ילדים, רהיטים שונים, מוצרי עץ ועוד מגוון ענק של ציוד ומתקנים.

חברת קליק היט בע"מ הינה חברה העוסקת בייבוא ושיווק מוצרים בתחום ציוד לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר, ציוד ספורט ומשחקים דידקטיים. חברת קליק היט אשר הוקמה בשנת 2006, מספקת את מוצריה לחנויות המתמחות בשיווק ציוד לגני ילדים. בית לחצר לגן ילדים או לבית הספר או למגרש משחקים ציבורי הוא הרבה יותר מסתם משחק. מדובר באטרקציה של ממש עבור הילדים והבית הופך להיות מרכז הפעילות בתוך המשחק כולו ומעניק חמימות ואנושיות לכל חצר של בית או של גן ילדים.

מתקני חצר לגן ילדים של חברת קליק היט בע"מ הם המתקנים הבטיחותיים ביותר בשוק, כיוון שמוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים. יש לנו נסיון של מעל 28 שנה בתחום מתקני חצר לגני ילדים. חברת קליק היט מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן וישמשו את הילדים שנים רבות. אנו מקפידים על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר על מנת לספק לילידם סביבת משחקים מהנה ובטוחה ככל האפשר. מתקני חצר לגני ילדים עומדים בתקני בטיחות חמורים. חברת קליק היט בע"מ נותנת יעוץ מקצועי ומלווה כל לקוח מרגע של החלטה ועד שהמוצר הרצוי נמצא ברשותו.
 

חברת קליק היט בע"מ נוסדה בשנת 2006 ע"י רן ויטקובסקי אשר לו ניסיון של מעל 28 שנה בתחום.
שירות ואמינות זו דרכה של החברה מאז נוסדה ולראיה לקוחותיה המרוצים לאורך זמן. מוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים.
החברה מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן.
חברת "קליק היט" מייבאת ומשווקת משחקים דידקטיים, ציוד לג'ימבורי, משחקי הרכבה, ציוד ספורט, ציוד חצר, חומרי עבודה ועוד.

נשמח לשרתכם
צוות קליק היט


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, 
חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות
חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם:

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד | 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם: