074-769-14-14

חפש
קליק היט - ייבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים

מאמרים:

בימבות

חברת קליק היט בע"מ הינה חברה העוסקת בייבוא ושיווק מוצרים בתחום ציוד לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר, ציוד ספורט ומשחקים דידקטיים. חברת קליק היט אשר הוקמה בשנת 2006, מספקת את מוצריה לחנויות המתמחות בשיווק ציוד לגני ילדים. לחברה יש ניסיון של מעל 28 שנה בתחום זה, שירות מקצועי ואדיב, ואמינות אשר הפכה לחלק בלתי נפרד מהשרות ועל כך יעידו  לקוחותיה המרוצים לאורך זמן. מוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים. החברה מייבאת ומשווקת בימבות לגן ילדים, בימבה חיות ומגון של מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן. בימבות אהובות על כל הילדים ולכן כל גן ילדים אשר אוהב ילדים יחזיק בימבות לגן ילדים וגם בימבה חיות. בנוסף למגוון משחקים דידקטיים וחינוכיים בימבות הן הכרח בכל גן ילדים, לכן ההורים ישמחו להשאיר את ילדיהם בגן שיש בו בימבות בנוסף משחקים חינוכיים.

יש לא מעט מקומות בהם ניתן לרכוש ציוד, צעצועים ומתקנים לילדים אך חברת קליק היט בע"מ היא חברה ותיקה ומנוסה אשר מציעה מגוון מאוד גדול ואיכותי של צעצועים לגני ילידם, בימבות לגני ילדים, מתקני חצר ועוד. המוצרים של חברת קליק היט הם באיכות מעולה, ועומדים בתקני בטיחות מחמירים. בימבות המסופקות על ידי חברת קליק היט בע"מ, חזקות ואיכותיות ומגיעות במגוון דגמים. ניתן להזמין בימבות לגני ילדים בדגמים שונים או בדגמים זהים, העיקר שיהיו בטיחותיות ויחזיקו מעמד זמן רב, בנושא זה לא כדאי להתפשר.

הינכם מוזמנים להכנס לאתר הבית של חברת קליק היט בע"מ, להתרשם מהמגוון הגדול, מהאיכות, לבחור צבעים שאתם אוהבים ולשמח את ליבם של ילדכם או ילדי הגן. הכל נמצא תחת קורת גג אחת – מגוון צעצועי יצירה, ציוד ספורט, משחקי חשיבה ומשחקים דידקטיים, מתקני חצר ועוד אין ספור דברים וציוד לגני ילדים. איתנו אי אפשר לטעות, כל מוצר שתבחרו לרכוש, יהיה מוצר איכותי ובטיחותי. ילדים אוהבים במיוחד משחקי חשיבה, אשר תורמים רבות להתפתחותם. משחקי חשיבה מפתחים זכרון, משפרים תקשורת בין ילדים ומבוגרים ואף יכולים לפתור בעיות חברתיות. משחקים מן הסוג הזה מתאימים לילדים בכל הגילאים ובשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה לתועלת שהם מביאים ולכן הביקוש רב.
 
 

חברת קליק היט בע"מ נוסדה בשנת 2006 ע"י רן ויטקובסקי אשר לו ניסיון של מעל 28 שנה בתחום.
שירות ואמינות זו דרכה של החברה מאז נוסדה ולראיה לקוחותיה המרוצים לאורך זמן. מוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים.
החברה מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן.
חברת "קליק היט" מייבאת ומשווקת משחקים דידקטיים, ציוד לג'ימבורי, משחקי הרכבה, ציוד ספורט, ציוד חצר, חומרי עבודה ועוד.

נשמח לשרתכם
צוות קליק היט


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, 
חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות
חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם:

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד | 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם: