074-769-14-14

חפש
קליק היט - ייבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים
בובות לגן ילדים

בובות לגן ילדים

פינות של בובות לגן ילדים הפכו להיות מבוקשות במיוחד בגנים רבים ברחבי הארץ, ובצדק. פינות עם בובות לגן ילדים מספקות לילדי הגן הזדמנות לשחק ולהנות, ובאותה עונה, מאפשרות להם לתרגל מיומנויות חברתיות בדרך של משחק פורה ומהנה במיוחד. כמו כן, חשוב במיוחד לשמור על פינת בובות לגן ילדים מסודרת ומזמינה, כך שילדי הגן יגלו סקרנות ועניין. קליק היט הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בשיווק וייבוא של מוצרים שונים ומגוונים בתחום ציוד לגני ילדים, מתקני חצר, חומרי יצירה, ציוד ספורט מתקדם, משחקים דידקטיים ועוד. כמו כן, החברה גאה לספק את כל מוצריה לחנויות רבות ברחבי הארץ אשר מתמחות בשיווק ציוד לגני ילדים. בנוסף, החברה מספקת ומשווקת בובות לגן ילדים, בובות, בובות לגני ילדים, בובה אנטומית לגני ילדים ועוד. 

בובות

המשחק עם בובות אהוב במיוחד על ילדים, כאשר אחד היתרונות המהותיים של משחק זה הוא העובד כי הוא עוזר לפתח את החשיבה היצרתית והדמיון של ילדי הגן. הבובות תורמות לפיתוח כישורי התקשורת, פיתוח השפה והיכולת הבין-אישית. 

בובות לגני ילדים

בובות לגני ילדים חייבות להיות בעלות מראה מעניין, מיוחד ומזמין. מדובר על משחק אהוב במיוחד על ילדי הגן, אשר מפתח יכולות וכישורים רבים לצד ההנאה שבמשחק. קליק היט הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בשיווק וייבוא של מוצרים שונים ומגוונים בתחום ציוד לגני ילדים, מתקני חצר, חומרי יצירה, ציוד ספורט מתקדם, משחקים דידקטיים ועוד. כמו כן, החברה גאה לספק את כל מוצריה לחנויות רבות ברחבי הארץ אשר מתמחות בשיווק ציוד לגני ילדים. 
 
בובה אנטומית לגני ילדים

בובה אנטומית לגני ילדים חושפת את ילדי הגן אל צורות חיים שונים, תוך טיפול בבובה, מה שמעורר תחושה של אהבה, חמלה ועוד. כמו כן, משחק בבובה הוא עיסוק נהדר, אשר מפתח את הסקרנות הטבעית של הילד, לצד הדמיון ויכולות קוגניטיביות. בעקבות יתרונות אלו, ניתן לראות כי יותר ויותר גנים בוחרים בפינות בובות איכותיות, מגוונות וצבעוניות הן בחצר והן בתוך הגן. קליק היט מתמחים זה זמן רב בשיווק מגוון רחב של חומרי יצירה, מתקני חצר, ועוד עבור גנים רבים ברחבי הארץ, ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר. 


להתרשמות ממגוון הבובות שאנו מציעים הקליקו על הלינק

מאמרים:

 

נשמח לשרתכם
צוות קליק היט

 

חברת קליק היט בע"מ נוסדה בשנת 2006 ע"י רן ויטקובסקי אשר לו ניסיון של מעל 28 שנה בתחום.

שירות ואמינות זו דרכה של החברה מאז נוסדה ולראיה לקוחותיה המרוצים לאורך זמן. מוצרי החברה נבחרים בקפידה ובשיתוף אנשי מקצוע בתחום גני הילדים.

החברה מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים על מנת שיהיו עמידים לאורך זמן.

חברת "קליק היט" מייבאת ומשווקת משחקים דידקטיים, ציוד לג'ימבורי, משחקי הרכבה, ציוד ספורט, ציוד חצר, חומרי עבודה ועוד.

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, 
חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות
חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם:

 


Click Hit \ קליק היט בע"מ - יבוא ושיווק מוצרים לגני ילדים, חומרי יצירה, מתקני חצר ועוד | 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא

לפרטים והזמנות חייגו: 074-769-14-14

וניצור קשר בהקדם: